Parafia MBNP w Gdańsku - Strona startowa

Strona domowa parafii Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Gdańsku Brętowie

OVERVIEW

This web page parafiambnp.info presently has an average traffic classification of zero (the lower the more users). We have probed fourteen pages inside the web site parafiambnp.info and found zero websites associating themselves with parafiambnp.info. There is two contacts and locations for parafiambnp.info to help you communicate with them. This web page parafiambnp.info has been online for nine hundred and sixty weeks, twenty-eight days, twenty-two hours, and forty-five minutes.
Locations
Online Since
Feb 2006

PARAFIAMBNP.INFO RANKINGS

This web page parafiambnp.info is seeing variant quantities of traffic for the whole of the year.
Traffic for parafiambnp.info

Traffic ranking (by month) for parafiambnp.info

Traffic ranking by day of the week for parafiambnp.info

PARAFIAMBNP.INFO HISTORY

This web page parafiambnp.info was first documented on February 07, 2006. It is now nine hundred and sixty weeks, twenty-eight days, twenty-two hours, and forty-five minutes young.
REGISTERED
February

LENGTH OF LIFE

YEARS
MONTHS
DAYS

WHAT DOES PARAFIAMBNP.INFO LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafiambnp.info Mobile Screenshot of parafiambnp.info Tablet Screenshot of parafiambnp.info

Jaroslaw Ostrowski

ul. Lesna Gora 5A/35

Gdansk, 80-281

Jaroslaw Ostrowski

ul. Lesna Gora 5A/35

Gdansk, 80-281

PARAFIAMBNP.INFO HOST

Our parsers revealed that a lone root page on parafiambnp.info took one thousand one hundred and twenty-five milliseconds to load. Our web crawlers could not detect a SSL certificate, so in conclusion our parsers consider parafiambnp.info not secure.
87.98.239.48

NAME SERVERS

ns.ovh.net
dns.ovh.net

WEBSITE IMAGE

I found that parafiambnp.info is employing the Apache operating system.

Parafia MBNP w Gdańsku - Strona startowa

Strona domowa parafii Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Gdańsku Brętowie

CONTENT

This web page has the following in the web site, "Święto Miłosierdzia Bożego 8 kwietnia." We saw that the web site also stated " 3 Nabożeństwo ekspiacyjne za znieważenie krzyża przy ul." It also said " Góralskiej, dziś o godz. Zgromadzimy się przy krzyżu na ul. 4 Uroczystość Zwiastowania Pańskiego w poniedziałek 9 kwietnia." The header had parafia as the highest ranking optimized keyword. It is followed by mbnp, gdansk, and brętowo which isn't as ranked as highly as parafia. The next words parafiambnp.info uses is matki. boskiej was included and will not be seen by search crawlers.

VIEW SIMILAR BUSINESSES

Strona główna

Msza Święta w niedziele i święta o godz. Msza Święta w Nowej Wsi w niedziele o g. W dni powszednie o g. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Na wieczornej Mszy Świętej . Nabożeństwo Fatimskie od maja do października k. Ażdego 13-go dnia miesiąca . Strona Parafii Matki Bożej Nieustaj. XIX Niedziela Czasu Zwykłego w Roku Liturgiczny.

Parafia pw. Matki Bożej Szkaplerznej w Kunicach PARAFIA KUNICE

NAUKI DLA RODZICÓW CHRZESTNYCH PRZED CHRZTEM DZIECKA. PIERWSZA SPOWIEDŹ i KOMUNIA św. Matki Bożej Szkaplerznej w Kunicach. Bóg zapłać za modlitwy i świadectwo oraz pani Gieni Piwko. 11,oo W 2o rocz u.

Parafia Św. Marcina Bpa w Mchach

Rzymskokatolicka Parafia pod wezwaniem Świętego Marcina Biskupa w Mchach. 13-go każdego miesiąca Nabożeństwo ku czci Matki Boskiej Fatimskiej.

PARAFIA PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO W MIASTECZKU KRAJEŃSKIM - News

WITAMY W PARAFII MIASTECZKO KRAJEŃSKIE. Na szczęście Straż Pożarna pośpieszyła szybko z pomocą i uratowano to, co można było uratować.

Home - Parafia p.w. Matki Bożej Dobrej Rady Warszawa Miedzeszyn

Niech dla wiernych naszej parafii będzie to jeszcze jedna forma komunikacji,. A dla szukających kontaktu z Bogiem, miejsce by zgłębiać wiarę i życiowe wartości. Wybierz odpowiedni czas na modlitwę w Kościele. Poznaj naszych Księży i dowiedz się o nich więcej. Zdjęcia z życia parafii, uroczystości i wydarzeń. Znamiona doświadczeń i autentycznej świadomości religijnej. Do pragnienia zgłębienia miłości do Boga.